HER ZAMAN DAHA İYİSİ

Hakkımızda

Bdt Group 1th. 1hr. Tic. 1994 yılında tek kullanımlık tıbbi malzemeleri pazarlamak amacıyla kurulmuştur. O günden bu yana ürün yelpazesini genişleterek Mezoterapi, Estetik ve alt grupları, Anestezi, Drenaj, Jinekoloji ve Genel Sarf Malzemeleri altında ürünler pazarlamaya devam etmektedir. Müşterilerimizin ihtiyaç ve beklentilerine en doğru şekilde cevap verebilmektir. Müşteri memnuniyetine bir adım daha yaklaşmak, Firma içi ve dışı insan İlişkilerimizde Saygı, Güven ve Sevgi ortamını sağlamak en önemli görevlerimizden biridir.

Her Zaman İleriye

BİZİ BİZ YAPANLAR

Her zaman en iyisini, en uygun fiyata en iyi hizmeti sunarak adımlarımızı sağlam atmaktır. Firmamız geçmiş başarılarından güç alarak Müşterilerimiz, Tedarikçilerimiz ve Çalışanlarımızla birlikte geleceğe daha büyük adımlarla ilerleyecektir.
Bdt ith. ihr. tic. (bir bcg Group,lntl. Yan kuruluşudur) kurulduğu günden bu yana ilgili standartları rehber edinerek piyasaya ürün sunmaktadır. Ürünler MDD 93/ 42/EEC ( 1997 / 46/EC ) ve GMP kurallarına uygun olarak satışa sunulmaktadır. Kalite Sistemi 150 9001:2008 ve 150 13485:2004 sertifikasına ve tüm ürünler CE sertifikasına sahiptir.

Hakkımızda

EnglishFrenchGermanRussianSpanishTurkish